Infolinia (+48) 511 837 161 - zadzwoń i zamów czyszczenie!

Wypożyczalnia sprzętu czyszczącego i nie tylko

 

Dbanie o porządek wymaga korzystania z różnego rodzaju sprzętów. Często osoby prywatne bądź firmy, zamiast inwestować w nowe urządzania, korzystają z wypożyczalni. Odkurzacz piorący, myjka ciśnieniowa czy inne urządzenia dostępne w wypożyczalniach stanowią idealną alternatywę.  Korzystanie z takiego rodzaju usług niesie za sobą wiele plusów. Bogata oferta przedsiębiorstw, które wynajmują maszyny, pozwala dopasować dany typ urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta.

Plusy korzystania z wypożyczalni

Korzyści, jakie niesie za sobą wypożyczanie sprzętów, może być wiele. Jedną z nich jest oszczędność pieniędzy głównie dla osób prywatnych. Brak inwestycji w urządzenia, które często potrzebne są tylko do wykonania jednej, dwóch prac w gospodarstwie domowym w określonym czasie, jest idealnym rozwiązaniem.  Nie musimy martwić się, że wydamy pieniądze, użyjemy sprzętu jeden raz, a potem odłożymy go na półkę i będzie bezużyteczny przez wiele miesięcy.

Kolejną korzyścią jest z pewnością eksploatacja i serwisowanie takich urządzeń. Wbrew różnym przekonaniom sprzęt nieużywany, wymaga od nas przeglądów, konserwacji oraz odpowiedniego przechowywania. Prawidłowe dbanie o różne urządzania pozwala często na długoletnią eksploatację, a także brak awaryjności w najmniej odpowiednim momencie.

Możliwość skorzystania z wypożyczalni to także plusy dla firm, które na co dzień świadczą taki rodzaj usług, do których używają sprzętu dostępnego z oferty wypożyczenia. Podczas awarii urządzenia, w trakcie wykonywania zlecenia, firmy te mogą skorzystać z oferty wypożyczalni i dokończyć dane prace. Wykonanie zadania u klienta terminowo to priorytet dla każdego przedsiębiorcy. Często firmy oferujące wypożyczenie urządzeń, proponują także ich transport pod wskazany adres. Nie trzeba wtedy martwić się o stracony czas i zbędne przejeżdżanie, co jest w obecnych czasach niewątpliwie istotne. 

Wypożyczenie sprzętu pozwala także przetestować dane urządzenie z oferty wypożyczalni i w późniejszym czasie podjąć decyzję o zakupie odpowiednich maszyn. Jest to świetne rozwiązanie w momencie braku wystarczającej gotówki na zakup sprzętu, ponieważ możesz skorzystać z wypożyczenia, a tym samym nie ryzykować zaciągnięciem zobowiązania finansowego w postaci kredytu.

Wypożyczalnia SPEC-CLEAN

Firma Spec-Clean oferuje swoim klientom możliwość wypożyczenia różnego rodzaju sprzętu. Możliwość wyboru skierowana jest do osób potrzebujących urządzeń do czyszczenia, ale nie tylko. W ofercie można znaleźć:

odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/2 do czyszczenia tapicerek samochodowych oraz meblowych. Ponadto dostosowany jest do prania dywanów i wykładzin. Oferowany jest z możliwością nabycia proszku piorącego.

myjka ciśnieniowa Karcher HD 7/18C Plus przeznaczona jest do prac czyszczących w warsztatach samochodowych, w rzemiośle, handlu, małych przedsiębiorstwach, firmach sprzątających i usługowych, a także w gospodarstwach rolnych. Urządzenie to świetnie sprawdza się podczas mycia pojazdów, maszyn rolniczych, elewacji, kostki brukowej lub basenów, a także innych wodoodpornych powierzchni.

parownica Karcher SG 4/4 o uniwersalnym zastosowaniu. Urządzenie skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia, tj. przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni: podłóg, luster, sanitariów, piekarników czy okapów. Parownica ta pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

myjka do okien Karcher WV 5 Premium jest prostym w obsłudze urządzeniem, idealnie nadającym się do mycia okien, świetlików dachowych, płytek, kafelków, luster, a także innych powierzchni szklanych, jak np. drzwi, blaty, kabiny bądź innych płaskich wodoodpornych powierzchni. Posiada zestaw teleskopowych lanc do łatwego czyszczenia wysoko położonych przeszkleń.

wentylator/dmuchawa DRIEAZ Sahara Pro to profesjonalny wentylator turbinowy, który posiada wszechstronne zastosowanie. Doskonale sprawdza się przy osuszaniu budynków, a także powierzchni po zalaniu, gdzie wykorzystywany jest w celu poprawy cyrkulacji powietrza, dzięki czemu w znacznym stopniu ulepsza wydajność osuszaczy powietrza.

miernik grubości lakieru MGL 7 AL. I FE do pomiaru grubości lakieru na karoserii samochodu z sondą na przewodzie i pamięcią 420 pomiarów. Pomiaru można dokonać na elementach karoserii wykonanych z blachy stalowej i aluminium, nie nadaje się do pomiaru na elementach z tworzyw sztucznych. Miernik posiada funkcję HOLD, która jest rozwiązaniem stosowanym w najdroższych miernikach.

Transport przyczepą z firmą SPEC-CLEAN

Firma Spec-Clean oferuje także transport przyczepą. Jest to usługa skierowana do każdego klienta potrzebującego przewieźć różnego rodzaju rzeczy z punktu A do punktu B. Usługa oferowana jest na terenie całego kraju z możliwością pomocy przy załadunku. Oferta ta szczególnie polecana jest dla osób, które chcą przewieźć sprzęt np. po jego zakupie.

SPEC-CLEAN dla każdego!

Oferta wypożyczania sprzętów przez firmę Spec-Clean jest ciągle poszerzana. W swoim wachlarzu firma będzie udostępniać możliwość skorzystania z coraz to bogatszego asortymentu dostępnych urządzeń dla klientów. Oferowane sprzęty to urządzenia renomowanych producentów, które są odpowiednio przygotowane do wykonywania prac na różnych płaszczyznach i w wielu branżach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wszystkie informacje znajdziecie w zakładce Oferta -> WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTÓW. 

Skorzystaj z usług przedsiębiorstwa Spec-Clean i wypożycz potrzebny sprzęt już dziś!