Infolinia (+48) 511 837 161 - zadzwoń i zamów czyszczenie!

O Nas / Kim jesteśmy i dlaczego warto nas wybrać?

Krótko o sobie

Nazywamy się Spec-Clean i jesteśmy nowoczesną, przyjazną oraz prężnie działającą firmą na rynku. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Zajmujemy się kompleksowym detailingiem wnętrz samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także autobusów, a więc precyzyjnym czyszczeniem i zabezpieczeniem każdego ich elementu.

Ponadto zajmujemy się kosmetyką zewnętrzną, a także w dużej mierze szeroko rozumianym przygotowaniem pojazdu pod sprzedaż. Dopełnieniem tych czynności jest wykonywany przez nas proces ozonowania, który polega na całkowitej dezynfekcji bez użycia środków chemicznych. Usuwa on wszelkie bakterie i grzyby, a także pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.

Pranie tapicerki meblowej – Limanowa i okolice

Jako firma Spec-Clean zajmujemy się również profesjonalnym praniem i odplamianiemtapicerki meblowej, a więc praniem m.in. narożników, sof, wersalek, foteli, krzeseł, puf, łóżek dziecięcych, a także materacy. Przyjeżdżamy do domów, firm, kin, hoteli, pensjonatów, uczelni oraz wielu innych punktów z terenu województwa małopolskiego, aby wykonać gruntowne pranie tapicerki meblowej i przywrócić jej czystość oraz dawną świeżość. Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy się również prania, czyszczenia wykładzin.

Mycie okien, witryn, przeszkleń w Limanowej, Nowym Sączu, Wieliczce

Jesteśmy doświadczoną firmą na rynku, która sukcesywnie poszerza swoje działania. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zatem kompleksowego mycia okien, witryn oraz przeszkleń. Nasza usługa skierowana jest w głównej mierze do osób prywatnych oraz właścicieli przedsiębiorstw. Takie zlecenia wykonujemy zarówno jako jednorazową realizację, jak i zajmujemy się cyklicznym utrzymywaniem powierzchni szklanych w czystości. W celu wyceny usługi chętnie przyjedziemy na oględziny i po ustaleniu zakresu prac przedstawimy naszą ofertę mycia okien, witryn i przeszkleń, która jest dostępna przez cały rok.

Sprzątanie po budowie i remontach, mycie okien po remontach – Limanowa, Małopolska

Oferujemy szereg prac dotyczących sprzątania budynków. Zanim jednak przystąpimy do działania, wraz z klientem, dokonujemy analizy oraz ustaleń zakresu czynności, tak aby efekt świadczonej usługi spełnił oczekiwania zleceniodawcy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w zależności od potrzeb każdego Klienta dostosowujemy swoje działania. Oferujemy profesjonalne prace czyszczące oraz porządkowe po budowie i remontach. Wykonujemy zarówno podstawowe zabiegi sprzątające, jak również zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem każdego zakamarka. Przyjmujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i zajmujemy się cyklicznym utrzymaniem powierzchni w czystości.

Zadbaj o porządek wokół domu – kompleksowe mycie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej to kolejna usługa, którą świadczymy dla wszystkich Klientów z terenu powiatu limanowskiego, a także pobliskich miejscowości. Zajmujemy się profesjonalnym myciem, czyszczeniem kostki brukowej i bez trudu usuwamy liczne zabrudzenia z kurzu, błota, mchu, traw, a także oleju czy rdzy. Do czyszczenia kostki brukowej używamy wysokiej jakości sprzętu oraz profesjonalnej chemii. Dodatkowo oferujemy kompleksowe wykonanie impregnacji wyczyszczonej kostki brukowej. Regularne mycie kostki brukowej oraz jej impregnacja wpływa na jej żywotność, a także znacząco poprawia estetykę i wygląd.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, czyszczącego, piorącego – Limanowa

U nas możesz zaopatrzyć się w sprzęty oraz narzędzia, których potrzebujesz nagle lub jednorazowo, a niekoniecznie chcesz kupować je osobiście. W naszej ofercie wypożyczalni sprzętów w Limanowej możesz zaopatrzyć się w: zagęszczarkę dwukierunkową (rewersyjną) 160 kg, agregat prądotwórczy, pilarkę stołową/ cyrkularkę, betoniarkę 170 L, 400 V, wózek paletowy, paleciak 2000 kg, długi 1800 mm, odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/2, zestaw odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/2 + wentylator/ dmuchawa/ osuszacz, odkurzacz przemysłowy Karcher WD 6 Premium, odkurzacz kolumnowy (pionowy) Tecnica CRX 14, parownicę Karcher SG 4/4, myjkę ciśnieniową Karcher HD 7/18 C PLUS, myjkę do okien Karcher WV 5 PREMIUM, wentylator/ dmuchawę/ osuszacz DRIEAZ Sahara Pro, miernik grubości lakieru MGL 7 AL i FE, podnośnik hydrauliczny typu „żaba” 3250 kg, prasę do zarabiania przewodów hamulcowych, klucz udarowy, pneumatyczny 1/2″ Förch/ Hazet, grzechotkę udarową, pneumatyczną 1/2″ Förch, grzechotkę udarową, pneumatyczną 1/4″ Förch, klucz dynamometryczny Carolus 1/2”, 40 – 200 Nm, klucz dynamometryczny TengTools 3/8”, 5 – 25 Nm, reflektory halogenowe na statywie, naświetlacz LED 30 W na niskim statywie, przedłużacz siłowy 30 m + przejściówki, przedłużacz zwijany z uziemieniem na bębnie 40 m oraz stół cateringowy 240×75,5×73,5cm + 4 krzesła cateringowe. Wszystkie sprzęty oraz narzędzia, które oferujemy, cechują się wysoką jakością, dzięki czemu będziesz mógł ułatwić swoją pracę, wykonać ją precyzyjnie i w szybkim czasie. Nasza wypożyczalnia mieści się w Limanowej i to właśnie tutaj możesz podjechać i wypożyczyć dany sprzęt. Przy urządzeniach o większych gabarytach oferujemy również ich transport pod wskazany wcześniej adres.

Usługi prania oraz czyszczenia – Limanowa i okolice

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wraz z dojazdem do Klienta. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie i dostosowywane do potrzeb Interesanta. Nasza siedziba mieści się w Limanowej, jednak swoje usługi świadczymy także na terenie całego powiatu limanowskiego oraz sąsiednich miejscowości. Dotrzemy zatem do Tymbarku, Dobrej, Jurkowa, Szczyrzyca, Jodłownika, Kamienicy, Słopnic, Pisarzowej, Męciny, Niedźwiedzia, Mszany Dolnej, Laskowej czy Łukowicy, a także do Chomranic, Nowego Sącza, Myślenic, Gdowa, Łapanowa czy Wieliczki. Dotrzemy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

Zadowolenie Klientów to dla nas priorytet

Współpraca z firmą Spec-Clean to pewność, że powierzona usługa zostanie zrealizowana terminowo i solidnie. Odpowiednia wiedza, wieloletnie doświadczenie, ukończone szkolenia, wysokiej jakości sprzęt, którego używamy oraz środki czyszczącegwarancją skutecznej i efektywnej pracy. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Stawiamy przede wszystkim na jakość tak, aby Klient w przyszłości ponownie wybrał naszą markę i mógł z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym. Gwarantujemy wysoki poziom usług w konkurencyjnych cenach

Wybierz profesjonalizm! Wybierz Spec-Clean!

Zespół Spec-Clean